Müşteri Hizmetleri 0532 216 40 59

500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

Armağan Kuruyemiş Tuzsuz Kavrulmuş Ala Çekirdek

38,00
  • Şehiriçi Teslimat
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo

Armağan Kuruyemiş Tuzsuz Kavrulmuş Ala Çekirdek, içeriğinde bulunan E Vitamini ve Folat ile kalp ve damar sağlığını destekleyen, aynı zamanda bir sağlık deposu olan bir atıştırmalıktır. Ay çekirdeği, tok tutucu özelliği ile sağlıklı bir zayıflama alternatifi sunarken, cilt ve deri üzerinde olumlu etkiler bırakarak kan dolaşımını hızlandırır ve cildi taze tutar.

Bu besleyici çekirdek, E Vitamini bakımından oldukça zengindir ve içeriğinde bulunan Folat ile birlikte vücut için gerekli olan birçok vitamin ve minerali sağlar. Ayrıca, ayçiçek yağı içermesi ve lif bakımından zengin olmasıyla bilinir. Yüksek oranda antioksidan içermesi de, vücudu serbest radikallerden korur.

Armağan Kuruyemiş Tuzsuz Kavrulmuş Ala Çekirdek'in faydaları arasında kolesterol seviyesini düşürmeye, damar tıkanıklığı gibi durumları önlemeye yardımcı olma özelliği bulunur. Ayrıca, psikolojik rahatsızlıkları hafifletme, stres ve kaygıyı önleme konusunda da etkili olabilir. Bu özellikleri ile sağlıklı bir yaşam tarzını destekleyen bu lezzetli atıştırmalık, evlerin vazgeçilmezlerinden biri olabilir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Teslimat / İade

İçerik hazırlanıyor.