Müşteri Hizmetleri 0532 216 40 59

500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

Armağan Kuruyemiş Kavrulmuş Fındık

310,00
  • Şehiriçi Teslimat
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo

Armağan Kuruyemiş Kavrulmuş Fındık, sağlık açısından birçok faydası olan bir besindir. Fındık, içerdiği zengin vitamin ve minerallerle adeta bir sağlık deposu olarak kabul edilir ve uzmanlar tarafından günlük olarak tüketilmesi önerilir. Düzenli olarak tüketildiğinde bağışıklık sistemini düzenleyici bir etki gösterir.

Armağan Kuruyemiş Kavrulmuş Fındık, besin değeri oldukça yüksek olan bir kuruyemiştir. İçeriğinde bulunan tiamin, niasin ve piridoksin, vücudun enerji üretimine katkıda bulunurken, kalsiyum, potasyum ve çinko gibi minerallerle de vücut fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda önemli bir lif kaynağı olan çiğ fındık, E ve B vitaminleri bakımından da zengindir.

Fındığın kalp ve damar sağlığını destekleyici etkisi vardır. Zengin mineral ve vitamin içeriği, kalp-damar hastalıklarını önlemede etkili olabilir. Ayrıca, kadınların adet döneminde yaşadığı kasılmaları azaltmaya yardımcı olur ve enerji sağlar. Kanserle mücadelede olumlu etkileri bulunur, kötü kolesterolü düşürmeye yardımcı olur ve diyabet riskini azaltabilir. Aynı zamanda beyin sağlığına da destek olabilir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Teslimat / İade

İçerik hazırlanıyor.